Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
55 %
3.6kmh
0 %
Mar
17 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Infektohet me Covid-19 mjeku i njohur Arjan Harxhi, dërgohet në gjendje të rëndë në Turqi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

057e789735bac61344b4b4aba1a312dd

Mjeku i njohur infeksionist Arjan Harxhi po kurohet në Turqi, pasi rezultoi i prekur me koronavirus.

Harxhi, i cili është edhe drejtor i spitalit Covid-3, prej 10 ditësh është duke u kuruar në Turqi, ndërsa gjendja e tij shëndetësore paraqitet serioze.

Harxhi ka drejtuar më herët departamentin e infeksioneve në QSUT. Prej nisjes së pandemisë ai ka qenë tepër aktiv edhe në media, me shpjegimet dhe këshillat e tij për qytetarët.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img