Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
33 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Infektohet me Covid-19 ministrja e Arsimit Evis Kushi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a25a64ea38b23c6841b6db24b0ba4079

Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë Evis Kushi ka rezultuar pozitive me COVID-19.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, ajo shkruan se është karantinuar dhe po përmbush detyrat e saj nga shtëpia. Më tej Kushi apelon tek të gjithë për respektimin e masave anti-COVID me qëllim parandalimin e përhapjes së virusit

Statusi i plotë:

“Të dashur miq,

Pas testimit për COVID-19, ju informoj se kam rezultuar pozitive. Aktualisht jam karantinuar, duke ndjekur të gjitha udhëzimet e mjekëve dhe do të vazhdoj t’i përmbush detyrat nga shtëpia.

Ju bëj thirrje të gjithëve, të respektoni të gjitha rregullat dhe protokollet në fuqi, për parandalimin e përhapjes së virusit.

Uroj shumë shëndet për ju dhe familjet tuaja!”

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img