Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
33 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Infektohet me Covid-19 ambasadori i BE në Shqipëri Luigi Soreca

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

bfd4d39ec0bb42790d34c401cc0f326e

Ambasadori i Bashkimit Europian në Shqipëri, Luigi Soreca ka rezultuar pozitiv në testin e Covid-19. 

Ka qënë vetë Soreca që e ka konfirmuar një gjë të tillë në rrjetet sociale.

Ai ka shtuar se është mirë me shëndet dhe së bashku me familjen e tij është izoluar në shtëpi.

Statusi i Soreca: 

“Pasi iu nënshtrova testit, mora sot konfirmimin se rezultoj pozitiv me Covid19. Jam mirë me shëndet, ashtu edhe familja ime. Ndodhem në vet-izolim në shtëpinë time nga ku mund të vazhdoj të ndjek nga afër punën e përditshme të Delegacionit të BE në Shqipëri. Qëndroni të shëndetshëm dhe të sigurt”.

soreca.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img