Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Infektohet me Covid-19 Alfred Cako? Ja çfarë shkruan gazetari për konspiracionistin që mohonte ekzistencën e virusit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5020981de10b7a830b790ef98fe09f04

Konspiracionisti Alfred Cako raportohet se mund të jetë infektuar me koronavirus.

Aludimet i bën gazetari Bledi Mane, i cili ironizon duke thënë se në emisionin ku shfaqen së bashku, sot Cako do të shfaqet përmes lidhjes “online”.

“Alfred Cako, U INFEKTUA DHE KONSPIRACIONISTI? Nuk do paraqitet sot në studion e Top Channel në programin “Rrethi Katror” njeriu që nuk besonte e nuk mbrohej nga Covid-19. Do dëgjojmë si do shprehet e si do justifikohet njeriu që konsideronte veten si i paprekshëm nga virusi”, shkruan gazetari Mane.

A është e vërtetë apo një “scoop” për publicitet? Mbetet për t’u parë.

Më shumë

spot_img
spot_img