Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Infektohen me Covid dy infermiere në Berat, mbyllet shërbimi gjinekologjik

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0f1763b0d04d3f02ffabdc5f1ad50802

3 raste të reja me Covid janë raportuar sot në qytetin e Beratit dhe mes të infektuarve janë 2 infermiere.

Njëra prej infermiereve të infektuara punonte në Maternitetin e Beratit, kësisoj është mbyllur godina e shërbimit gjinekologjik që ndodhet brenda Spitalit Rajonal.

Pas këtyre rasteve spitali Rajonal është vënë në alarm.

Kujtojmë se ditën e djeshme u raportua se në 24 orë 3 persona ndërruan jetë, teksa 108 raste të reja u konfirmuan pozitive me COVID.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img