Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
1kmh
0 %
Mar
5 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Infektohen me Covid dy efektivë, njëri pjesë e ‘Shqiponjave’ në Elbasan

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1100eea8fc4a03f36210448b9abe2f31

Një efektiv i skuadrës “Shqiponja” ka rezultuar pozitiv me Covid.

Bëhet me dije se po ashtu ka rezultuar pozitiv me koronavirus edhe një polic rrugor në Gramsh.

Mësohet se të infektuarit ndodhen të karantinuar në shtëpinë e tyre dhe janë në gjendje të mirë shëndetësore.

Kujtojmë që pak ditë më parë 2 efektivë të skuadrës “Shqiponja” rezultuan pozitivë me Covid.

Ditët e fundit në vendin tonë ka pasur shifra të larta të të infektuarve me Covid. Ministria e Shëndetësië raportoi ditën e djeshme se 4 persona e humbën jetën nga koronavirusi, ndërsa u shënuan 153 raste të reja.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img