Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Infektohen me Covid-19 tre prokurorë në Prokurorinë e Tiranës

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

af23c26c4d8acba35ac8e2df1ff2cf05

Tre prokurorë në Prokurorinë e Tiranës janë infektuar me Covid-19.

Mësohet se menjëherë pasi tre prokurorët kanë dalë pozitivë, Prokuroria ka mbyllur dyert për qytetarët dhe avokatët, ndërsa puna vijon vetëm për administratën.

Gjendja shëndetësore e prokurorëve është e mirë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img