Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
31 %
9.3kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Incidenti’ në komision me Ramën që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8eb35749a5c7073a9a8a6a7b53802272

Ndonëse në përgjigje duket i relaksuar, nuk tregojnë të njëjtën gjë gjestikulacionet e kryeministrit Edi Rama që po dëshmon në Komisionin Hetimor për marrëveshjen me CEZ.

Shpesh herë kryeministri ka treguar nëpërmjet lëvizjeve se nuk ndihej rehat përballë pyetjeve të deputetëve demokratë, ndërsa ka rrëzuar në tokë edhe celularin e tij të shtrenjtë. Bëhet fjalë për një telefon “Iphone” që Ramës i ka rënë nga xhepi dhe më pas është ulur për ta marrë.

Veprime që kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve në sallë.  

Lexo edhe: Rama dëshmon në Komisionin Hetimor të CEZ: Çekia bëri presion të madh, mund të na vendoste veton

Screenshot_5.jpg

Screenshot_4.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img