Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Die
31 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Incidenti mes militantëve në Elbasan, Evis Kushi: Kjo ngjarje nuk kishte ndodhur asnjëherë, populli është i zgjuar dhe di ta bëjë diferencën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ae240e0c2ecef05c7b7f9b5a1a92d510

Ministrja e Arsimit, Evis Kushi po shoqëronte kryeministrin Edi Rama në Elbasan, në momentin që ai u prit me brohorima nga militantët e PD-së.

Gjatë fjalës për mediat, Kushi komentoi incidentin duke thënë se kjo ishte një ngjarje që nuk ka ndodhur asnjëherë.

Sipas saj, populli i Elbasanit është i mençur dhe do të dijë që ta bëjë diferencën mes atyre që punojnë dhe atyre që provokojnë.

“Sot ndodhi një ngjarje që asnjëherë nuk kishte ndodhur. Kjo është e turpshme jo vetëm sepse është ditë feste, por edhe në ditë të zakonshme. Populli i Elbasanit është i mençur dhe di ta bëjë diferencën mes atyre që punojnë dhe atyre që provokojnë”,- tha Evis Kushi.

Më shumë

spot_img
spot_img