Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
5.1kmh
0 %
Enj
17 °
Pre
24 °
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Incident në premierën e filmit të Ermal Mamaqit, hidhen fletushka kundër Ramës (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

4e7ae0863806980351a7934bf03d10ec

Ka nisur mbrëmjen e sotme në Pallatin e Kongreseve premiera e filmit të producentit dhe moderatorit Ermal Mamaqi, “I love Tropoja”. Premiera e filmit nis mbrëmjen e sotme, ndërsa filmi do të shfaqet 6 herë në ditë, për gati 2 javë, deri më datë 12 shkurt në Pallatin e Kongreseve.

Mirëpo, premiera e sotme ka nisur me nje incident në shkallët e Pallatit të Kongreseve, aty ku një grup të rinjsh kanë hedhur fletushka kundër kryeministrit Rama, teksa të ftuarit kalonin në tapetin e kuq.

Një grup të rinjsh që nuk dallohen në kamera, hedhin fletushkat në tapetin e kuq ku ngjiten të ftuarit dhe spektatorët që kanë marrë bileta për të ndjekur filmin sonte e largohen. Kryeministri Rama ka një rol në filmin “I love Tropoja”, ku shfaqet si daja i Landit ose Ermal Mamaqit.

“Shqipëria digjet, Rama krihet”, shkruhet në njërën prej fletushkave, kurse te tjetra ëhstë stampuar foto e kryeministrit mbi fotot e familjeve të prekura nga tërmeti por që jetojnë në çadër.

Pamje nga Pallati i Kongreseve: Kur hidhen fletushka kunder Rames
kljkljklj.jpgWhatsApp-Image-2020-01-29-at-17.51.39-2-1024x576.jpeg

Më shumë

spot_img