Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
34 %
6.7kmh
0 %
Hën
17 °
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
21 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Incident në fushatë, dikush i thërret ‘Rama ik’, ja si përgjigjet kryeministri (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

27ae0a4e25e1302b77a8365457b2eca4

Një incident ka ndodhur gjatë fushatës elektorale të Partisë Socialiste në Dibër.

Një militant i opozitës ka shkuar në takimin e kryeministrit Edi Rama me qytetarët dibranë dhe ka thërritur nga fundi ‘Rama ik’.

Por një përgjigje e papritur ka ardhur nga kryeministri, i cili ndaloi fjalimin dhe i tha ‘Popo do iki, do iki’ dhe më pas vazhdoi fjalimin aty ku e kishte lënë pa i bërë përshtypje.

Incidenti në minutën 19-20.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img