Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
57 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

 Inagurohet ‘Poli i Drejtësisë’, godina e re e KLP-së dhe KLGJ-së

Lajme të ngjashëm


Më shumë