Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Inagurohet aeroporti i Kukësit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Është ulur në aeroportin e ri të Kukësit, “Zayed, Flatrat e Veriut” avioni i parë civil me pasagjerë nga Londra.

Avioni i “Air Albania” me numër “ABN9003” është ndalur fillimish në aeroportin “Nënë Tereza” të Rinasit, ku pasagjerëve i është bashkuar kryeministri Edi Rama, ministrja e Infrastukturës Belinda Balluku dhe biznesmeni arab Mohamed Alabbar.

albsig

Avioni ka mbërritur rreth orës 15:40 në Kukës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img