Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

Inagurimi i ‘Arenës Kombëtare’, tifozët thërrasin në kor gjatë ceremonisë ‘Rama Ik’ (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ndërkohë që kryeministri Edi Rama po mbante fjalën e tij në Inagurimin e Stadiumit ‘Air Albania’, tifozë të shumtë dëgjohen teksa me thirrje në kor thërrisnin ‘Rama Ik’.

Nga ana tjetër kryeministri Rama së bashku me presidentin e Federatës Armando Dukën dhe me Presidentin e UEFA-s, Ceferin, kanë inaguruar pllakatën e stadiumit të ri kombëtar pak minuta përpara se të fillojë sfida Shqipëri-Francë.

tyhjgjg.png 

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img