Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
28 %
2.1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
8 °
Die
9 °
E mërkurë, 26 Janar, 2022

Ina Zhupa sulmon deputeten e PD-së: Albana Vokshi dhe Sali Berisha gjejnë kohë vetëm për hallet personale

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputetja e partisë Demokratike, Ina Zhupa ka sulmuar ish-kryeminstrin Sali Berisha dhe deputeten Albana Vokshin, duke thënë se gjejnë kohë vetëm për hallet personale dhe nuk merren me skandalet e korrupsioneve në vend. Zhupa ngre pyetjen se përse nuk flasin për përfshirjen e zyrtarëve në skandalet e korrupsionit.

“Ne diten kur duhet ngritur zeri dhe reagimi per skandalin e inceneratoreve, Sali Berisha dhe Albana Vokshi gjejne kohen te merren me hallet personale duke larguar vemendjen nga skandali i korrupsioni disa milion eurosh.

Le te pyesin veten pse nuk flasin per kete skandal?Pse perpiqen te largojne vemendjen nga perfshirja e zyrtareve me te larte te qeverise?!Pse nuk i shqeteson ky fakt?!”, shkruan Ina Zhupa.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img