Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Ina shpërthen ashpër ndaj Julit: Nëse nuk menaxhon dot bil*n mos hyr në BBV

Shkruar nga Newsbomb

Opinionistja e “Big Brother Fun Club” Ina Kollçaku ka reaguar ashpër ndaj deklaratave që aktori i humorit, Julian Deda ka bërë në debat e sipër me Egla Cenon.

Debati i Julit me Eglën nisi për shkak të ndarjes së punëve të shtëpisë. Debati agravoi deri në përdorimin e shprehjeve seksiste nga ana e Julit.

Kjo mënyrë e të folurti nuk i ka pëlqyer aspak Inës, e cila përmes një postimi në Insta Story në Instagram e ka kritikuar Julin për fjalorin e tij.

“I dashur Juli! Nëse nuk menaxhon dot bil*n tënde, mos hyr në “BBV”. Turp për çdo të qeshur dhe turp për çdo vajzë e grua që nuk reagon! Vajzat dhe gratë nuk janë objekte seksuale!”, ka shkruar Ina në Instagram.

Pjesë nga debati Juli-Egla:

Juli: Po nëse një mashkulli i ka ardhur ku s’mban më, çfarë do bëjë? Se i ka ardhur, se ka kaluar një muaj për shembull. Si do bëjnë vajzat?

Egla: Ndihmo veten se është java e dytë, jepi drejtim vetes.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese