Imoraliteti i shqiptarit në Greqi arrin kulmin, shfrytëzon gruan e tij për prostitucion (DETAJE)

Publikuar tek: aktualitet, më 17:20 28-08-2017 Imoraliteti i shqiptarit në Greqi arrin kulmin, shfrytëzon gruan e tij për prostitucion (DETAJE)

Policia greke ka vënë në pranga një 45-vjeçar shqiptar pasi shfrytëzonte për prostitucion bashkëshorten e tij 30 vjeç.

Shqiptari u arrestua në Keratini pas hetimeve të policies që zbuluan veprimtarinë e tij të paligjshme. Në këmbim të përtimeve monetare, shqiptari prostituonte gruan e tij 30-vjeçare, me origjinë shqiptare.

Në momentin e arrestimit, policia i gjeti atij 230 euro si dhe i sekuestroi automjetin të cilin e përdorte për aktivitetin ilegal.

Sipas hetimeve të policisë, 45-vjeçari shqiptar vepronte profesionalisht dhe kishte shfrytëzuar gruan e tij në klientë të ndryshëm për 6 muaj me radhë, kundrejt një shpërblimi financiar. Identiteti i shqiptarit të arrestuar nuk është bërë i ditur.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ekstradohet nga Gjermania 29-vjeçari i dënuar me burg përjetë (EMRI)
Kujdes! Ky është virusi që jua dërgojnë miqtë tuaj, shtohet në masë rrreziku në facebook »
Article Logic
Execution time: 0.011609077453613
array(1) { ["section"]=> string(99) "imoraliteti-i-shqiptarit-ne-greqi-arrin-kulmin-shfrytezon-gruan-e-tij-per-prostitucion-detaje-90450" }