Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
72 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
27 °
Mar
25 °
E premte, 17 Shtator, 2021

Imitimi ‘perfekt’ i Kim Kardashian nga dy futbollistët e Kombëtares (Video)

spot_img

Lajme të ngjashëm

“Sa bukur Mario”, ishte kjo fraza e Kim Kardashian në gjuhën shqipe që u shpërnda me shpejtësi dhe masivisht në media dhe rrjetet sociale. Videon e bukuroshes amerikane me grimierin e saj shqiptar, kanë vendosur ta risjellin dy futbollistët e Kombëtares shqiptare, Odise Roshi dhe Bekim Balaj.

Duhet pranuar se djemtë ia kanë arritur qëllimit. Roshi në rolin e Kim dhe Balaj në atë të Marios ishin ‘perfekt’ dhe shumë të ngjashëm me origjinalin.

{mp4}33138{/mp4}

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img