Tirana
scattered clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
77 %
1kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
30 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ilva Tare diçka po planifikon për përvjetorin, kolegia i komenton. Tare: Kinge je ti që del nëpër Website

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6bfde949cc27b06e31a99ecbc9e4cc2a

Ilva Tare, gazetarja shqiptare që drejton ‘’Tonight’’ në Ora News po planifikon për të organizuar diçka me rastin e 5 vjetorit të emisionit të saj.

“Diçka po bëhet gati për datën 28 Janar ora 18.00 te Tirana International’’, shkruan Tare.

Por menjëherë i komenton kolegia e saj nga Top Channel, Fiori Dardha duke i bërë një kompliment formuluar shkurt: “Shoqja ime kinge! ‘’.

Dhe Tare, e update-uar si gjithnjë i kujton shkrimin e Newsbomb.al për të.

“Kinge ishte shoqja ime që kishte dalë nëpër website sot:)) por bëhu gati për festën e 5 vjetorit se erdhi 28 Janari’’

 

LEXO EDHE: S’DO E NJIHNI DOT SE KUSH ESHTE KJO GAZETARE, SOT FIGURE; E RENDESISHME NE TOP CHANNEL

 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img