Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
4.6kmh
20 %
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
26 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

Ilva Tare bën ‘xing’ me ambasadoren amerikane, detyrohet të ndryshojë veshjen në minutat e fundit

spot_img

Lajme të ngjashëm

69d81b2335ddd69a90b2383574face2d

Drejtoresha e ‘Euronews Albania’, Ilva Tare, ditën e djeshme intervistoi Ambasadoren e SHBA në Shqipëri, Yuri Kim.

Mirëpo, mesa duket të dyja kanë bërë ‘xing’ me veshjen e bardhë.  Xhaketa e Kim dhe ajo e Ilvës, dukeshin gati identike.

Për këtë arsye, gazetarja e njohur është detyruar të ndryshojë veshjen në minutat e fundit duke u shfaqur me një xhaketë tjetër ngjyrë mustardë.

“Ishte kënaqësi e veçantë të intervistoja sot Ambasadoren e SHBA në Shqipëri. Për herë të parë në një media shqiptare”, shkruan ndërkaq Ilva Tare në instagram.

96798287_2501574450172364_6238244675212279808_n.jpg

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img