Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
31 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
29 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022
spot_img

Ilva Tare 4-muajshe shtatzënë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetarja Ilva Tare është në pritje të fëmijës së saj të parë nga bashkëjetesa me deputetin e Partisë Demokratike, Eduart Selamin.

Pas shpalljes së fejesës së tyre para një viti, ata do të zgjerojnë familjen e tyre me një pjestar të ri.  Nuk dihet ende gjinia e bebes, po ashtu nuk dihen detaje as për martesën e tyre.

“Është një çështje që unë dua t’a mbaj private. Kam zgjedhur të mos prononcohem në asnjë media në lidhje me këtë.”-është shprehur Tare.

Çifti bashkjeton në një apartament në Tiranë dhe daljet e tyre së bashku në publik nuk janë të shpeshta.

Selami është baba i tre fëmijëve nga martesa e tij e parë me ish-“Miss”-in Pegi Vreto, ndërsa Ilva nuk ka pasur fëmijë nga martesa me jordanezo-amerikanin Majd Nuri Shafiq.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img