Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Ilnisa më duket engjëll”, habit Sara: Bardhi më ka zbutur

Shkruar nga Newsbomb
“Ilnisa më duket engjëll”, habit Sara: Bardhi më ka
Sara Gjordeni duket se ka ndryshuar strategji në lojë. Nga zënkat dhe debatet e forta, Sara ka kaluar tashmë te komplimentet dhe bisedat e qeta. Ndryshe nga një javë më parë kur Sara dhe Ilnisa grindeshin me njëra-tjetrën për gjënë me të vogël, sot Sara tha se “Ilnisa i duket ëngjëll”. Gjithashtu Sara tha se romanca me Bardhin e zbutur shumë si person. Sara Gjordeni: Sepse jam zbutur...e di si më duket Ilnisa mua. Për atë zot me duket ëngjëll...në sensin kur e di si jam vetë dhe çfarë kam këtu brenda...Por Bardhi më ka zbut shumë. © Video Credits: https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/
 
 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese