Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 21 Maj, 2022
spot_img

Ilirjan Celibashi URDHËR komisionerëve: Rikthehuni në detyrë! Mos e ndërprisni numërimin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi mësohet se ka dhënë urdhër që të vijojë procesi i numërimit të fletëve të votimit për kandidatët pa ndërprerje.

Në dokumentin e firmosur theksohet se anëtarët e Grupeve të Numërimit nëse kanë vërejtje mund t’i pasqyrojnë ato në procesverbal.

Sipas Celibashit ankesat, anëtarët e grupeve të numërimit të votave mund t’i pasqyrojnë në Tabelën e Rezultateve të Qendrës së votimit dhe në procesverbal të gjitha vërejtjet.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img