Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
23 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Ilirjan Celibashi president? Përgjigjet kreu i KQZ-së

spot_img

Lajme të ngjashëm

Procedurat për zgjedhjen e Presidentit të ri të Republikës kanë nisur tashmë, ndërsa vetëm një ditë më parë socialistët dorëzuan zarfet me tre emrat për kandidatë të mundshëm.

Shumë personazhe të tjerë publikë janë përfolur gjatë këtyre ditëve, madje disa prej tyre janë vetëshpallur kandidatë për president

Po a do të ishte i gatshëm Ilirjan Celibashi të linte detyrën e kreut të KQZ-së dhe ta pranonte këtë post nëse do të propozohej?

Ai iu përgjigj pyetjes së gazetares gjatë një konference ditën e sotme duke thënë se nuk e ka ambicie.

“Nuk është fare ambicia ime”, u përgjigj shkurt Celibashi.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img