Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
0kmh
20 %
Hën
35 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
26 °
E hënë, 8 Gusht, 2022
spot_img

“Iliri është 100 mijë euroshi i Sabit”, Xhemi i bën deklaratën epike Arbanës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Sabiani dhe Iliri janë bërë miq të mirë në “Big Brother VIP” dhe marrëdhënien e tyre e kemi kuptur të gjithë,

Pak ditë më parë Sabiani bëri një deklaratë të fortë, teksa i tha balerinit “po dole ti, dal dhe unë. Je 100 mijë euroshi im”.

albsig

Deklarata e tij është marrë së fundmi si referencë nga moderatorja Xhemi Shehu, e cila i ka shkruar shoqes së saj të ngushtë, Arbanës:

“Iliri është 100mln Sabit, ti je parfumi i jetës time!”

Arbana e ka publikuar bisedën e tyre në Instagram, teksa ka shkruar me të qeshura: “Çdo njeri, në çdo bisedë ka nga një referencë në Big Brother”.

Kujtojmë se mbrëmjen e djeshme Sabiani doli nga shtëpia e “Big Brother Vip” dhe pasi Arbana tha emrin e tij menjëherë reagoi Iliri i cili shprehu dëshirën për të dalë dhe ai pas tij.

Ndonëse, ai u kthye përsëri në shtëpi pasi gogla që mbante në duar ishte bileta e kthimit për në shtëpinë më të famshme në Shqipëria.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img