Hapësire reklamuese

Politikë

Ilir Meta voton familjarisht, thirrje qytetarëve: Bëhuni pjesë e ndryshimit

Shkruar nga Newsbomb
Ilir Meta voton familjarisht, thirrje qytetarëve: Bëhuni pjesë e

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta dhe bashkëshortja e tij, njëherësh deputete, Monika Kryemadhi kanë votuar në Tiranë.

Meta ka dhënë edhe një mesazh pas votimit, ku u ka bërë thirrje për pjesëmarrjen në votime pasi vetëm kështu qytetarët kanë të drejtë të kërkojnë llogari.

“Gjëja më e rëndësishme që kanë qytetarët është vota. Është themeli i lirisë. Qytetari që nuk ushtron këtë të drejtë nuk ka të drejtë të kërkojë llogari. Ushtroni këtë të drejtë. Vetëm përmes pjesëmarrjes mund të bëheni pjesë e ndryshimit dhe të kërkoni llogari” tha Meta.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese