Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
spot_img

Ilir Meta takon ish-kryeministrin Haradinaj: Me gjigandin e Kombit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta ka publikuar sot një foto me ish-kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj.

“Përherë kënaqësi të takohem me Gjigandin e Kombit!”, shkruan Meta krahas fotos.

Screenshot 55

Nuk dihet nëse Meta dhe Haradinaj janë takuar në Shqipëri apo Kosovë, por kujtojmë që pak më herët Kreu i Shtetit ishte në një konferencë për mediat, ku foli për patronazhistët dhe cënimin e të drejtës së votës.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img