Hapësire reklamuese

Social Bomb

Ilir Meta takon Bamir Topin, ja çfarë i ka bërë bashkë dy Presidentët

Shkruar nga Newsbomb
Meta-Hoxha-Topi

Presidenti Ilir Meta dhe ish-Presidenti Bamir Topi, janë bërë bashkë.

‘Sebepliu’ është gazetari i njohur Bashkim Hoxha i cili sot mbush 65 vjeç.

‘Bashkë me Presidentin Topi duke uruar sot për 65-vjetorin e lindjes, shkrimtarin dhe gazetarin e mirënjohur Bashkim Hoxha. Edhe shumë dekada të reja për të, me lumturi dhe krijimtari’, shkruan Meta ndërsa ndan këtë ‘selfie’.

Stafi ynë i bashkohet urimit për një nga gazetarët më të vjetër e më të dashur të medias.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese