Tirana
broken clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
2.6kmh
75 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Ilir Meta “selfie” me pulëbardhat në sfond buzë Adriatikut: Çdo orë në natyrë ka poezinë e saj

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pasditja e të shtunës e ka gjetur presidentin Ilir Meta buzë breigjeve të detit Adriatik. Ai ka postuar një foto në rrjetet sociale, ku shihet se pas tij fluturojnë disa pulëbardha.

“Çdo orë në natyrë ka poezinë e saj. Një poezi dhe kjo pasdite me pulëbardha buzë Adriatikut. Ju uroj të gjithëve një mbrëmje relaksuese”, shkruan Meta krah fotos.

Kujtojmë se fati i Metës për të vijuar të qëndrojë në Presidencë është në dorën e Gjykatës Kushtetuese, e cila do të marrë vendimin pasi Meta u shkarkua nga Parlamenti.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img