Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
2.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Ilir Meta publikon foton të 41 viteve më parë të Tiranës: Koha për t’u zgjuar…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta e ka nisur ditën me një foto ku tregon ndryshimet që kanë ndodhur në Tiranë.

Meta ka publikuar një foto në Facebook të Tiranës, në vitin 1980 dhe në vitin 2021, ku shihet sesi ka ndryshuar kryeqyteti në 41 vite.

“Koha për t’u zgjuar që Tirana të çlirohet dhe të marrë frymë përsëri!”, shkruan Meta.

 

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img