Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
2.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Ilir Meta poston foton buzë detit: Mirëmëngjes! Ju uroj një të diel ripërtëritëse

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, këtë të dielë ka vendosur që ta kalojë jashtë temperaturave të larta dhe kaosit të Tiranës.

Në llogarinë e tij në “Facebook”, ish-kreu i shtetit ka publikuar një foto buzë detit nga ku i uron ndjekësve të dij një të dielë të freskët dhe ripërtëritëse.

“Mirëmëngjes miq!

Uroj një të diel të freskët dhe ripërtëritëse për të gjithë!”, shkrun Meta krah fotos.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img