Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
26 %
3.6kmh
0 %
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
Enj
36 °
E diel, 7 Gusht, 2022
spot_img

Ilir Meta nuk përmbahet: I kam thënë Yuri Kimit që “e di që ju më vrisni po të doni, por më çoni te Mali me Gropa dhe…”

spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka “shpërthyer” këtë mbrëmje i ftuar te gazetari Çim Peka duke treguar shumë prapaskena mes takimit të tij me Yuri Kim.

Meta tha se i ka thënë ambasadores që është në vendin tonë për marrëdhëniet mes SHBA dhe Shqipërisë, jo mes SHBA dhe Serbisë.

albsig

Kreu i Shtetit tregoi se më herët i ka thënë diplomates së SHBA-së që “dhe vetë ai e di se ata mund ta vrasin nëse duan, por ta çojnë te Mali me Gropa”. Mirëpo siç tha Meta SHBA nuk ka asgjë me të.

Ilir Meta: Janë 100 ambasada të mbajnë vendin e tyre. Nëse SHBA kanë një problem me mua siç thotë ky qen bir qeni çuni i Kristaq Ramës, SHBA nëse kanë gjë me mua, se ky nxjerr spiunët e UDB0-së, Frrok Çupin me shokë. Unë e di që nuk jam i pavdekshëm, nuk jam nga ata që mendojnë se jam i pavdekshëm, se kur ka vdekur dhe Skënderbeu, jo më Ilir Meta. I kam thënë që nëse keni gjë me mua më lajmëroni nëse e keni se unë e di që ju më vrisni, më çoni te Mali me Gropa dhe më lëshoni një raketë që të mos dëmtoni njerëzit e tjerë. Takimin e parë ia kam thënë zonjë je këtu për marrëdhëniet mes Shqipërisë dhe Amerikës dhe jo mes Serbisë dhe Amerikës. Ajo do të mbajë këto qendrime le t’í mbajë punët e saj, do të vazhdojë me Edi Ramën le të vazhdojë.

Lexo edhe: Yuri Kim “SHUPLAKË” METËS, i çon MESAZH në EMISION: BOLL MË! Do mbash PËRGJEGJËSI për FJALËT dhe VEPRIMET! Kërcënimet meritojnë DËNIM (E PLOTË)

Lexo edhe: Ambasadorja e kritikoi, Ilir Meta shpërthen ndaj Yuri Kim: Po të dojë të vijë këtu me Edi Ramën! S’më merr dot mua ajo në telefon për llogari të tij dhe të më thotë të rikthej Dvoranin

Lexo edhe: E BUJSHME/ Ilir Meta akuzon ambasadoren Kim se e ka kërcënuar: Më tha “mos bëj zhurmë se dimë ca gjëra për ty”, le t’i nxjerrin të gjitha çfarë kanë

Lexo edhe: Përplasja e Ambasadores Kim me Metën, flet Rama: Ai është zhele, po e bën edhe dinjitetin e vendit zhele

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img