Hapësire reklamuese

Politikë

Ilir Meta në mesin e dhjetra fëmijëve, i uron ata për 1 Qershorin: Kjo festë na kujton misionin tonë për ata

Shkruar nga Newsbomb
Ilir Meta në mesin e dhjetra fëmijëve, i uron ata për 1

Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur që në këtë 1 Qershor të vizitojë fëmijët për t’u përcjell atyre urimet më të bukura në festën e tyre.

Përmes një postimi në “Facebook”, kreu u shtetit shihet teksa pozon në mesin e dhejtra fëmijëve, teksa shkruan se kjo festë i rikujton dhe njëherë rëndësinë për t’u garantuar atyre një jetë në paqë dhe lumturi.

“Gëzuar 1 Qershorin të gjithë fëmijëve! ❤️

Një ditë e veçantë feste dhe gëzimi që na kujton sot rëndësinë dhe misionin tonë për t’u garantuar një jetë në paqe dhe në lumturi, mirëqenie, më shumë kujdes shëndetësor, arsim cilësor, një mjedis më të sigurt dhe më të ndjeshëm që nuk lejon abuzimin e tyre, mundësi dhe shanse të barabarta për të realizuar ëndrrat e tyre shumëngjyrëshe drejt sukeseve në të gjitha fushat e jetës.

Çiltërsia, kreativiteti dhe energjia pozitive e tyre duhet të jetë udhërrëfyesi për të ndërtuar vizionin tonë për të ardhmen.

Gëzuar festën dhe 1 Qershor qoftë çdo ditë e fëmijëve tanë!”, shkruan Meta.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese