Tirana
light rain
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
29 °
E diel, 14 Gusht, 2022
spot_img

Ilir Meta ndan foton me bashkëshorten dhe uron fundjavë të mbarë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Politikani Ilir Meta ka ndarë paraditen e kësaj të shtune një foto me bashkëshorten e tij Monika Kryemadhi dhe uron një fundjavë të mbarë për të gjithë.

“Bashkë me Monën ju urojmë një fundjavë të mbarë”, shkruan Meta dhe publikon foton e mëposhtme ku shfaqet i qeshur krah bashkëshortes së tij, ish-kryetares së LSI Monika Kryemadhi.

albsig

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img