Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
33 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ilir Meta lajmëron konferencë të papritur, thirrje ambasadorëve: Më ndiqni live!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi ka lajmëruar se Ilir Meta do të bëjë një konferencë të jashtëzakonshme për mediat, rreth orës 12:45.

Ai u ka bërë thirrje të gjithë qytetarëve dhe trupit diplomatik në Tiranë, në veçanti Misionin Vëzhgues të OSBE-ODIHR që ta ndjekin live.

Blushi ka paralajmëruar se në konferencë do të bëjë pyetje të qarta për SPAK, për Kryeministrin në largim dhe për aparatin e FUKS-SHTETIT.

Njoftimi i plotë i Tedi Blushit:

Presidenti i Republikës, Sh.T.Z Ilir Meta i fton të gjithë qytetarët e survejuar dhe trupin diplomatik në Tiranë, në veçanti Misionin Vëzhgues të OSBE-ODIHR, ta ndjekin LIVE në ora 12:45 në një konferencë të jashtëzakonshme për mediat, ku do të prezantojë pyetje shumë të qarta për SPAK, për Kryeministrin në largim dhe për aparatin e FUKS-SHTETIT.

Transmetim LIVE edhe në faqen zyrtare të Presidentit Meta në “Facebook”.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img