Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
5.1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Ilir Meta i ka të 7 mëkatet e bibles”, presidenti i përgjigjet Nanos nga Korça: Të merresh me kumar dhe të citosh biblën, nuk shkojnë këto gjëra

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

64bb37e6be8c9d087cd0c18a2f1394fc

Presidenti Ilir Meta sot në Korçë ka folur në lidhje me zgjdhjet e 25 prillit dhe për akuzat e bëra nga ish-kryeministri Fatos Nano.

Ai u shpreh që një njeri që luan kumar nuk mund të flas për Biblën.

 “E kam thënë dhe ma parë që zero komente për zero zero, edhe të merresh me kumar edhe të citosh Biblën sikur nuk shkon”, u shpreh Meta.

Kujtojmë që Nano në një intervistë ka sulmuar ashpër presidentin Ilir Meta, duke u shprehur se te ai sheh politikanin që ka pjesën më të madhe të 7 mëkateve në Bibël, si ligësia apo grykësia.

“Të shtatë mëkateve të biblës, ligësia, grykësia, i shoh tek Ilir Meta”, tha Nano.

 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img