Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
75 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

Ilir Meta “i arrestuar” në Gjirokastër, Presidenti i përgjigjet ashpër Edi Ramës: Mos më detyro të futem në zgjedhje! Do marr dhe Doktorin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta i përgjigjet ashpër kryeministrit Edi Rama, për një banderolë që është shfaqur në mes të Gjirokastrës dhe ku kreu i shtetit është “i arrestuar”.

Meta i shkruan Ramës “që të mos e detyrojë të futet në zgjedhje” sepse do e lërë pa grup parlamentar.

“Dy foto të pabesueshme nga Gjirokastra, që m’i nisi miku i shtrenjtë i demokracisë shqiptare, Martin Henze.

Asnjë shqetësim për psikopatinë tuaj ZOTI “RILINDAS”, por nëse vërtet e besoni, që unë jam në garë për 25 Prillin, mos më detyroni të hyj vërtet pasi do të mbeteni pa grup parlamentar.

Pale po mora edhe Doktorin e Madh, nuk ka spital, që ju bën derman! Ndaj respektoni Kodin Zgjedhor dhe boll e tepruat me shkelje se i nxitë faqen Shqipërisë para botës”, shkruan Meta dhe ndan fotot e mëposhtme.

Më shumë
spot_img
spot_img