Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ilir Meta hap dyert e Presidencës për fëmijët: Ishin kuriozë për të njohur institucionet e larta të shtetit shqiptar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta ditën e sotme ka mirëpritur në ambientet e Presidencën një grup fëmijësh  të cilët ishin kuriozë dëshironin të njihnin më shumë institucionet e larta të shtetit.

Ky moment kaq i bukur nuk kishte si të kalonte pa shkrepur dhe disa foto si një kujtim i bukur për Presidentin dhe fëmijët.

“Në këtë ditë kaq të bukur pranverore, Presidenca u zbukurua sot edhe më shumë, nga vizita e një grupi fëmijësh të shkollave të ndryshme të vendit, që i mikprita në kuadër të një programi të tyre për njohjen e institucioneve të larta të shtetit shqiptar”, shkruan Meta krah fotove me fëmijët.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img