Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Enj
35 °
Pre
39 °
Sht
33 °
Die
30 °
Hën
33 °
E enjte, 18 Gusht, 2022
spot_img

Ilir Meta flet pas protestës: Vërshimi sapo ka nisur të kthehet në ortek

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i zgjedhur i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka reaguar pas protestës për vdekjen e 7-vjeçares dy ditë më parë në plazhin e Himarës.

Duke iu drejtuar qeverisë, Meta i bën thirrje të dëgjojnë “zërin e popullit të lirë”, ndërsa protestën e sotme e quan si një vërshim që do të kthehet në ortek dhe do rrëzojë “hajdutokracinë”.

albsig

Reagimi i Metës:

Dëgjoni zërin e popullit të lirë!

Frymëzuese protesta e sotme qytetare e shoqërisë civile.

Ky vërshim që sapo ka nisur do të kthehet në një ortek dhe do të ketë vetëm një fund: Triumfin e Sovranit mbi hajdutokracinë!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img