Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
76 %
1kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Ilir Meta e thotë për herë të parë: LSI më ka dëmtuar shumë! Ishte një vendim idiot dhe kriminal…

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta e ka pranuar për herë të parë se vendimi i LSI-së për djegien e mandateve në vitin 2019 e ka dëmtuar shumë atë.

Djegien e mandateve Meta e ka quajtur një vendim idiot dhe kriminal, i bërë në mënyrën më anti-kushtetuese, teksa shton se ka qenë kundër këtij vendimi që në fillim.

“Ilir Meta sa ka marrë vesh këtë vendim idiot dhe kriminal për popullin shqiptar, ka dalë dhe ka thënë që kjo është e papranueshme. Opoita të bëjë hapa prapa. Në mënyrën më anti-kushtetuese, këta i dorëzuan menjëherë. LSI e ka dëmtuar shumë Ilir Metën me këtë akt që ka bërë. Ilir Meta ka qenë kundër që ditën e parë për këtë çështje”, tha Meta në Syri Tv.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img