Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022
spot_img

Ilir Meta dhe Edmond Panariti nën një portokalle

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ilir Meta këtë të shtunë ka zgjedhur të bëjë një foto duke mbajtur një portokall në dorë me ministrin e Bujqësisë Edmond Panariti.

Të dy duken shumë të qeshur në sfondin e një parcele pjellore agrumesh.

Urojmë që pas kësaj, pjelloriteti në tokat tona të jetë edhe më i vrullshëm nga ç’duket në foto.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img