Hapësire reklamuese

Social Bomb

Ilir Meta dhe Edmond Panariti nën një portokalle

Shkruar nga Newsbomb

Ilir Meta këtë të shtunë ka zgjedhur të bëjë një foto duke mbajtur një portokall në dorë me ministrin e Bujqësisë Edmond Panariti.

Të dy duken shumë të qeshur në sfondin e një parcele pjellore agrumesh.

Urojmë që pas kësaj, pjelloriteti në tokat tona të jetë edhe më i vrullshëm nga ç’duket në foto.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese