Tirana
scattered clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
0.5kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
27 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ilir Beqaj publikon VIDEON, dhjetra të rinj nuk pyesin për Covid dhe argëtohen në klub nate: E papranueshme dhe e dënueshme

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7280291bb53dc23086fbe4df38ff14d8

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img