Tirana
scattered clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.1kmh
40 %
Pre
26 °
Sht
28 °
Die
22 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

Ilda Bejleri bëhet nënë për herë të parë, zbulohet gjinia dhe emri bebit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Moderatorja e njohur, Ilda Bejleri është bërë nënë për herë të parë.

Bëhet me dije se moderatorja ka sjellë në jetë një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Siena. Bukuroshja e ekranit ka arritur ta mbajë të fshehtë dhe larg syrit të medies shtatzaninë.

Vetëm pak ditë më parë, në fund të shtatzanisë ajo publikoi një foto në Instagram, ku i shihej barku i rrumbullakosur e teksa në dorë mbante një gotë verë.

 

 

 

 

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img