Tirana
few clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1.5kmh
20 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
Die
31 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

ILD nis ekip të posaçëm në Gjykatën e Elbasanit, do fotografojë ambientet ku bënte sfilatë kryetarja

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Inspektoriati i Lartë i Drejtësisë do të nisë një ekip të posaçëm në Gjykatën e Elbasanit, pas publikimit të videove në media sociale ku shfaqej kryetarja e kësaj gjykate Enkeleda Kapedani, teksa slifonte dhe bënte video selfie në orar të puëns.

Mësohet se ekipi i posaçëm do të fotografojë ambientet e Gjykatës dhe zyrën ku kryetarja shfaqej në aplikacionin “Tik-Tok” duke bërë ecje si në pasarelë, apo duke reklamuar veshjet e shtrenjta.

Pas fotografimit, do të bëhet verifikimi nëse videot janë realizuar në të njëjtin ambient.

Më herët ILD njoftoi se ka nisur hetim disiplinor ndaj Kapedanit, e cila aktualisht është në proces vettingu.

LEXO EDHE: Gjyqtarja “bombë” e Elbasanit nuk ndalet me VIDEO PROVOKUESE në Tik Tok

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img