Tirana
broken clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
87 %
0.5kmh
78 %
Sht
11 °
Die
11 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
9 °
E shtunë, 28 Janar, 2023

Iku nga ‘arresti i shtëpisë’, shqiptari kapet duke vrapuar në park: Dola për të vënë gjakun në lëvizje

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shqiptar në Itali ka shkelur arrestin e shtëpisë, por karabinierët janë habitur nga justifikimi i tij.

42-vjeçari shqiptar u kap teksa po ecte në një park në qytezën e Pianoros, Bolonja, dhe i shpjegoi policëve se kishte dalë nga banesa për arsye shëndetësore.

“Dola për pak vrap nga parku për të vënë gjakun në lëvizje, shtëpia është e vogël dhe nuk mund të vrapoj mjaftueshëm brenda saj”, tha ai.

Por justifikimi nuk i bëri punë shqiptarit nën akuzë për çështje droge. Ai u vu sërish në pranga dhe u kthye në arrest shtëpie.

Më shumë


spot_img
spot_img