Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
4 °
Hën
2 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Iku herët për të shmangur takimin, por Trump ka lënë një letër për Biden

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

dc08d900548fb8bea0b1563f6ab52572

Presidenti Donald Trump edhe pse u largua më herët për të shmangur takimin me presidentin e zgjedhur të SHBA Joe Biden, nuk ka ikur pa i lënë një letër këtij të fundit.

Lajmi bëhet i ditur nga CNN, referuar një personi nga brenda Shtëpisë së Bardhë, ndërsa përmbajtja e shënimit nuk dihet ende.

Lënja e një letre pasardhësit është një traditë në Ditën e Inaugurimit. Presidenti që largohet i lë një letër pasardhësit duke i uruar suksese, por duke dhënë edhe këshilla. Kjo zakonisht lihet në tavolinën e Vendimit, që kur president i ri të hyjë në Zyrën Ovale të mund ta lexojë.

Sakaq, bëhet me dije se se dhe zonja e parë Melania Trump i ka lënë një letër Jill Biden. Mediat e huaja shkruajn se Melania i ka uruar mirëseardhje dhe suksese Jill Biden.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img