Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0.5kmh
90 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

IKMT nis aksionin për shembjen e ndërtimeve në Jalë, banorët: Dhomat janë ende me pushues

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

IKMT nis aksionin për shembejne e ndërtimeve në Jalë. Aksioni ka nisur ditën e sotme.

Mirëpo, banorët janë ankuar pasi nuk janë njoftuar për një vendim të tillë. Ata janë shprehur se dhomat janë ende me pushues.

Ndërkaq, kanë theksuar se janë me dokumenta të rregullta dhe se çështjen e kanë apeluar edhe në gjykatë.

Në aksionin e IKMT janë të pranishme dhjetëra forca policie.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img