Tirana
few clouds
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
33 %
4.1kmh
20 %
Sht
32 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
41 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Ikën “syri i keq”, makina e nuses aksidentohet në Kombinat, po kthehej nga dasma (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur pasditen e djeshme në Kombinat, ku është përfshirë dhe makina e nuses së sapo martuar. Në redaksinë e newsbomb.al ka mbërritur foto e mësipërme, në të cilën duket dhe vetë nusja që ka dal ënë rrugë.

Nuk dihet se cili ka qenë shkaku i aksidentit, por të shumtë janë qytetarët që janë mbledhur në vendin e aksidentit, për të parë se çfarë kishte ndodhur. Kuriozitetin ua ka shtuar më shumë dhe nusja me vello të bardhë kur ka dalë nga makina.

Fatmirësisht, nga përplasja nuk ka persona të lënduar, vetëm dëme materiale. Epo, të paktën “syri i keq” për të sapo martuarit ka ikur dhe ne na mbetet vetëm të themi: të trashëgohet çifti.

aksident 1

Më shumë

spot_img
spot_img