Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
42 %
4.6kmh
0 %
Sht
31 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Ikën nga Meta dhe bashkohet me Blushin? Ja përgjigja që jep Ylli Manjani

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministri i Drejtësisë në detyrë, Ylli Manjani nuk e fshehu irritimin e tij edhe ndaj kreut të LSI-së, Ilir Meta për shkarkimin nga detyra nga kryeministri Rama.

albsig

spring

Ai tha në konferencën për shtyp të largimit nga detyra se nëse nuk do të jetë pjesë e LSI-së, do të vijojë karrierën në fushën e avokatisë.

Menjëherë pas kësaj konference të shumtë ishin zërat për largimin e Manjanit nga partia e Ilir Metës.

Gjatë pasdites në media doli edhe një variant sipas të cilit Manjani do ti bashkohet Ben Blushit te “Libra”.

“Panorama” e kontaktoi zotin Manjani për ta pyetur nëse do të largohet nga LSI, tani që nuk është më ministër i Drejtësisë.

“Vetëm Fuga (drejtori i Informacionit të kryeministrit Rama) e mendon këtë lajm”, ishte përgjigjja e shkurtër e Manjanit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img